Pohřební služba Přerov

Tel. NONSTOP: 739 619 909

Kniha návštěv

Přidat nový záznam

Vložil/a: Daniela, dne: 23. 11. 2022

Vážení, chci Vám všem velmi poděkovat za Vaši práci. Jste všichni moc milí a šikovní a svou nelehkou práci děláte precizně. Moc jste nám v těžké chvíli pomohli. Květiny byly nádherné, krásně k sobě ladily a zapadly do našeho mysliveckého prostředí. Ještě jednou Vám moc děkuji, opatrujte se a buďte zdrávi. S pozdravem "Myslivosti zdar!" a s úctou.

Vložil/a: Petra Pavelková, dne: 13. 03. 2020

Skvělé jednání, citlivý chápající přístup, vstřícný přístup, nic nebylo problem. Příjemně upravený interiér i moderní síň pro poslední rozloučení. Mohu vřele doporučit. Budu všude chválit.dekujeme.

Vložil/a: Michaela, dne: 10. 03. 2020

Děkuji za citlivý přístup všech vašich zaměstnanců a kvalitně provedené služby. Byli jsme s nimi velmi spokojeni.

Vložil/a: Ivana Vysloužilová, dne 13.2.2020, dne: 13. 02. 2020

Za celou rodinu vám děkuji za krásné rozloučení s naší milovanou babičkou. Vaše služby v nových prostorech na Blahoslavově ulici jsou na úrovni a mohu jen doporučit. Velké díky vám všem rodina Vysloužilova.

Vložil/a: Radek, dne: 28. 01. 2020

Velice děkujeme za vaše služby. Mohu jen doporučit , milý a přátelsky přístup. V životě jsem nezažil takový přístup! Ještě jednou děkujeme.

Vložil/a: Pavlína Mikulášková, dne: 27. 01. 2020

Děkuji za Vaše služby. Byli jsme s Vámi velmi spokojeni.

Vložil/a: Vlasta Geryková, dne: 08. 03. 2019

Dovolte, abych Vám vyjádřila velké poděkování Vám všem za zajištění pohřbu mé drahé maminky p. Vlasty Houžvové z Bochoře. U Vás se mi dostalo při této smutné události velké podpory, pochopení, profesionality, kvalitních služeb a lidského přístupu a porozumění mému rozpoložení při zajišťování pohřbu nejbližšího člověka, což bylo v té chvíli pro mě nejdůležitější. Zjistila jsem, že Vaše práce nemusí být jen povolání, ale i poslání a jste lidé na svém místě, kteří dělají svou práci i srdcem. Vaše práce je mnohdy smutná, ale umožnila důstojné rozloučení s naší drahou maminkou na její poslední cestě. Za mě, coby učitelku, dostáváte jedničku s hvězdičkou dvakrát podtrženou, což je u mě nejvyšší ocenění. Mgr. Vlasta Geryková - dcera

Vložil/a: Josef Kašík, dne: 31. 01. 2017

Žiji v Praze ale sleduji vaše přehledy protože jsem rodák z Přerova. Občas se dovím kdo zase z mých známých odešel. Vadí mi ale že jen málokdy zveřejňujete pohřby venkovské. Pavlovice , Radslavice atd. kde mám hodně spolužáků a známých. J. K.

Vložil/a: Ludmila Klimová, dne: 18. 09. 2016

Děkujeme pracovníkům pohřební služby FUDENCIA s.r.o. za pomoc, za velmi důstojný přístup personálu, poskytnutí všech informací včetně seznámení s průběhem obřadu ve chvíli, kdy od nás odešel náš tatínek, dědeček a pradědeček pan Ing. Dmitrij Nikonorov.Děkují dcera a vnoučata.

Vložil/a: Alena, dne: 24. 07. 2016

Děkuji za citlivý přístup a důstojný obřad pohřbu naší maminky Marty Pavelkové. Dcera Alena

Vložil/a: Jana Sykorova, dne: 02. 06. 2016

Děkujeme Vám za zajištění pohřbu maminky, paní Zvonečkové. Byli jsme s Vašimi službami velmi spokojeni.

Vložil/a: Petr, dne: 17. 12. 2015

Děkuji za vaše služby. Byli jsme s vámi velmi spokojeni.

Vložil/a: Jaroslava, dne: 16. 12. 2015

Děkuji, že jste změnili přehled pohřbů. Je to přehlednější než původní seznam.

Vaše jméno:
Text komentáře:

Ověření: součet pět a deset =